Ostatnia aktualizacja:

Czy charakteryzuje się Strain Hunters Money Maker?

Bernard

Naprawdę genialna odmiana

Nie od dzisiaj wiemy, że Strain Hunters nie przestają nas zaskakiwać. Śmiało można powiedzieć, że zaskakują nas oni w zasadzie na każdym kroku. Jednak przesadzili już z Strain Hunters Money Maker. Jest to gatunek idealny, który od razu bardzo się spodoba wszystkim kolekcjonerom. Za co gatunek ten jest ceniony w ogóle? Na pewno można tutaj wyróżnić ciekawe zapachy. Jak można je scharakteryzować?

  • zapach jest bardzo intensywny,
  • na początku wyczuwalna jest jagoda,
  • następnie zapach ziemisty,
  • a na samym końcu nawet lekko czosnkowy.

Musimy przyznać, że mieszanka jest naprawdę mocno wybuchowa. Jest to zapach naprawdę perfekcyjny. Co więcej świetnie się adoptuje z przeróżnymi warunkami środowiska. Można tutaj wyróżnić naprawdę masę gleb, co nie jest problemem.

Sama nazwa jest intrygująca

Musimy przyznać, że tak naprawdę to już sama nazwa jest mocno intrygująca. Wskazuje nam przecież na to, że jest to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy. Roślina ta uzyskuje naprawdę dobre wyniki i w uprawie outdoor jak i także w uprawie indoor. Dotyczy to (co bardzo ciekawe) osoby nawet początkujące jeśli chodzi ogólnie rzecz biorąc o zagadnienia nasion marihuany. Efekt sam w sobie jest naprawdę potężnie narkotyczny. Może bez dwóch zdań spowodować uwięzienie na kanapie. Zatem można uznać odmianę tą idealną na leniwe dni oraz spędzenie czasu relaksując się wieczorem. Dlaczego zatem nie powinniśmy spróbować, prawda? Jak najbardziej tak.