Ostatnia aktualizacja:

Prawdziwe arcydzieło od Strain Hunters – Money Maker….

Bernard

Kto nie zna Money Maker?

Każdy z amatorów nasion konopi zmierza do tego, aby zakupić takie nasiona, które z jednej strony będą go satysfakcjonował, a z drugiej strony będą one naprawdę genialne. Śmiało można tychże właśnie określeń użyć do opisu Strain Hunters Money Maker. Jest to arcydzieło pochodzące wprost od Strain Hunters. Odmiana ta nie jest zwykłą odmianą jak to bywa w przypadku pozostałych odmian. Jest to tak naprawdę niesamowita mieszanka, która potrafi zadowolić chyba najbardziej wymagającego kolekcjonera. Jest to absolutny old-school jeśli chodzi o marihuanę. W mieszance tej zauważalny i to bardzo jest wpływ odmiany Master Kush, która była feminizowana, a raczej jej genów.

Co możemy sobie powiedzieć o mieszance Money Maker?

O każdej odmianie nasion marihuany możemy rozmawiać godzinami. Zatem o mieszance możemy jeszcze dłużej i dłużej. Warto jednak dowiedzieć się przynajmniej podstawowych informacji. Co do nich należy?

  • jest to roślina krzaczasta,
  • jest to roślina kompaktowa,
  • jest to roślina niska.

Zaznaczyć obowiązkowo musimy, że roślina ta w sposób bardzo szybki jak i także w sposób bardzo energiczny rośnie. Już na pierwszy rzut oka widać mieszankę genów, które są pochodzenia wspaniałej sativy jak i także wspaniałej indicy. Dwa różne światy w jednej odmianie to jest dopiero co. Musimy sobie zgodnie powiedzieć, że odmiana ta powinna się znaleźć w zasadzie każdej kolekcji. Tylko i wyłącznie działa na plus. Między innymi sprawia, że wartość naszej kolekcji się podnosi.