Ostatnia aktualizacja:

Uwielbiamy wszechstronne odmiany

Bernard

Zbiory są naprawdę imponujące

Bez wątpienia każdy z nas słyszał o odmianie jakże wspaniałej o nazwie Royal Queen Seeds Critical. Naprawdę genialna jest ta odmiana. Wszystkie z osób, którym nie udało się jeszcze poznać tejże odmiany, to na pewno powinny przeczytać informacje na ten temat i przekonać się o wszystkim co napisane na własnej skórze. Odmiana ta jest uważana za odmianę wszechstronną. Odmiana równoważy absolutnie wszystkie charakterystyki i w rezultacie daje naprawdę coś wspaniałego. Każdy z kolekcjonerów oczekuje przecież między innymi:

  • dobrego palenia,
  • dużych zbiorów,
  • krótkiego okresu kwitnienia.

Bez wątpienia Critical jest właśnie roślina, która od samego początku była tworzona z myślą o uprawie komercyjnej. Tworzona także była dla wszystkich hodowców, którzy oczekiwali  i szukali najlepszych kompromisów. Spełnia naprawdę ich oczekiwania. Na pewno jest to odmiana, w której dominuje Indica. Sama w sobie ma małe rozgałęzienia. Nie jest to jednak wada, ponieważ te jakże małe rozgałęzienia wypełniają się po brzegi buds. Mamy zapewnione zatem jednocześnie bardzo, ale to bardzo duże zbiory.

Duże zbiory i to w czasie jakże krótkim

Ta roślina uprawiana jest metodą indoor. Średnio wynosi zbiór sześćdziesiąt pięć do siedemdziesięciu pięciu gram i to z jednej rośliny. Na metr kwadratowy jest to nawet sześćset gram. Efekt jest jednak osiągany pod 600W lampami. W outdoor potrzebuje klimatów znacznie cieplejszych. Odnajdzie się w Kalifornii, Włoszech czy też w Hiszpanii.