Ostatnia aktualizacja:

Royal Queen Seeds Critical – krótki czas, a tak duże zbiory

Bernard

Zbiory są bardzo ważne

Nie da się ukryć, że w nasionach marihuany i ich uprawie chodzi o nic innego jak o zbiory. Dla każdego z kolekcjonerów jest to bardzo ważny aspekt. W przypadku Royal Queen Seeds Critical zbiory te są naprawdę imponujące. Na pewno możemy oczekiwać wiele (nawet powyżej sześćset pięćdziesiąt gram). Jednak musimy wiedzieć, że musimy zagwarantować odmianie tej najlepsze z możliwych warunków. Na pewno musimy w indoor rozważyć obowiązkowy zakup lamp 600W. Jeśli chodzi zaś o metodę outdoor, to tutaj roślina ta uwielbia klimaty ciepłe. Odnajdzie się w takich państwach jak:

  • Włochy,
  • Hiszpania,
  • Kalifornia.

Jednak musimy tutaj także zaznaczyć, że w miarę okresowi kwitnienia, który jest bardzo krótki może także być uprawiana w krajach północnych. Ma się tutaj na myśli Holandię czy też UK. Odmiana Critical jak żadna inna odmiana feminizowana nie dostarczy nam tak dużej ilości zbiorów po jakiś siedmiu tygodniach. W związku z bardzo krótkim okresem kwitnienia jest to odmiana idealna dla wszystkich hodowców, którzy mają napięty kalendarz. Okazuje się, że takich hodowców jest naprawdę cała masa.

Efekty upalenia bardzo relaksujące.

Zaletą bardzo kluczową dla komercyjnej hodowli jest także bardzo dobre palenie. Sensu najmniejszego by nie miało uzyskanie tak dużych zbiorów, które nie miałyby mocy upalenia. Między innymi właśnie dlatego z dużym zadowoleniem stwierdza się, że Critical oferuje nam tak silne upalenie, jak są duże jej zbiory. Daje także efekt bardzo przyjemny upalenia wraz z wibracjami relaksującymi.